Dorobek naukowy slownik ang

Mini-Market Insoft stanowi toż plan kasowy przygotowany dla sklepów, jakie są zarządzane z centrali sieci. Wszelkie działania personelu w sklepach są skierowane na obsługę klientów oraz sprzedaż, i inne akcji są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Centrali oraz Mini-Market Insoft w marketach to rozwiązania stworzone z myślą o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź realizujących funkcję w modelu franczyzowym. W takim systemie rolę punktu głównego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej konstrukcji mamy szansa automatycznego korzystania spośród wszelkich elementów i funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może prowadzić pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, oraz co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

Co wyróżnia system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno stanowić używany na urządzeniach dotykowych. Produkty potrafią być opisane a potrafią stanowić oddane ich parametry, można nadawać im zdjęcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w bazie i sprawdzaniu poprawności dostaw w sklepie przy wykorzystaniu kolektorów oszczędzasz wiele czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i elementach. Zasady określane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów towarów w porządku rzeczywisty, dzięki czemu ważna szybko zadecydować o kolejnej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co zezwala na wprowadzenie prostego systemu dla całej sieci sklepów bez względu na brzeg, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały okres, m.in. jakie sklepy miały obroty, ile pieniędzy zajmuje się szukać w kieszeniach w dowolnym ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.