Program ksiegowy microsoft

Symfonia pomysł to pakiet, który wspomaga zarządzanie w młodych oraz średnich firmach. Stanowi o pierwszy polski zintegrowany pakiet, jaki stał stworzony zwłaszcza dla środowiska WindowsTM. Oprogramowanie to umożliwia w zarządzaniu firmy w jej codziennej role w sprawy ewidencji i obsługi wydarzeń gospodarczych.

http://www.polkas.pl/Pl/oferta/krajalnica_612p/1Nóż + komplet kamieni do krajalnicy Ma-Ga 612p - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Moduł Finanse i Księgowość obsługuje najważniejsze operacje księgowe (księgowanie dokumentów, bilanse, rozliczenia). Moduł Analizy Finansowe uznaje za zadanie wspomagać pracę działu finansowo-ekonomicznego przedsiębiorstwa. Aplikacja Środki Trwałe ułatwia w prawdziwym stopniu prowadzenie ewidencji oraz inwentaryzacji środków trwałych, wartości prawych i wewnętrznych. Moduł Kadry natomiast Płace służy do prowadzenia wynagrodzeniami oraz danymi pracowników. Dzięki nim ważna szybko obliczyć płace, prowadzić ewidencję czasu pracy itd. Leczy on w zestawieniu się z US oraz ZUS. Moduł Płace natomiast uwzględnia rożne sposoby wynagradzania - generuje listy płac oraz raporty. Drukuje i potwierdzenia przelewów. Aplikacja Handel leczy w postaci sprzedaży oraz gospodarki magazynowej (ewidencja stanu magazynowego). Dzięki niemu stoi możliwość wystawiania dokumentów magazynowych, sprzedaży, zakupu itd. Jest zdrowa dla firm posiadających kilka oddziałów też w sumy kompatybilna z drukarkami i kasami fiskalnymi. Moduł Faktura jest pobierany w oddziałach handlowych oraz sprzedaży. Umożliwia wystawianie dokumentów sprzedaży (faktury, rachunki). Współpracuje z drukarkami fiskalnymi. Moduł Mała Księgowość został zaś stworzony dla firm, które wykonują księgowość uproszczoną. Działa on w ewidencjonowaniu i obsłudze rozliczeń z ZUS (współpracuje z programem Płatnik). Dzięki niemu można robić rozrachunki z tytułami oraz pracownikami. W trudnym stopniu ułatwia analizy dochodowości.